Joanna Onych – Kredyty hipoteczne, Gdańsk, Trójmiasto

Joanna Onych

niezależny ekspert finansowy Gdańsk

Wielu moim klientom pomogłam w uzyskaniu pieniędzy na ich marzenia.

Od 6 lat jestem ściśle związana z branżą finansową. Posiadam rozległą wiedzę na temat bankowości, przyznawania kredytów i procedur instytucji finansowych. Dzięki temu oferuję Ci profesjonalną analizę ofert we wszystkich bankach wraz z przedstawieniem wszystkich ukrytych opłat i prowizji. Moja obsługa jest bezpłatna na każdym etapie współpracy – często także po finalizacji umowy. Zawsze możesz liczyć na moje wsparcie, doradztwo oraz rozwiązanie wszystkich Twoich wątpliwości finansowych.

Współpracuję z kilkunastoma bankami i towarzystwami ubezpieczeniowymi, co pozwala mi na wybór najatrakcyjniejszej oferty dla Ciebie. Przeprowadzę Cię przez cały proces kredytowy, zapewniając bezpieczeństwo i wygodę transakcji.

Zawsze możesz liczyć na moją dyspozycyjność. Pracuję w godzinach, w których banki są nieczynne – do godziny 19, nawet 20. Możesz się ze mną skontaktować mailowo, telefonicznie, a nawet przez skype, dzięki czemu szybko rozpoczniemy realizację Twoich celów finansowych.

Masz pewność wyboru oferty na najbardziej atrakcyjnych dla Ciebie warunkach bez ukrytych kosztów – cechuje mnie ambicja oraz skrupulatność w wykonywaniu działań. Proces uzyskania kredytu czy wyboru innego rozwiązania finansowego będzie dla Ciebie łatwiejszy i mniej stresujący.

Wytłumaczę Ci także wszystkie niejasności związane z procesem kredytowania. Jedyne, co będziesz musiał zrobić to złożyć podpis na umowie kredytowej.

Doradztwo finansowe Gdańsk, Trójmiasto i cała Polska – ekspert finansowy Joanna Onych
Obsługuje osoby z Gdańska oraz okolic, ale dzięki rozwiązaniom online mogę świadczyć usługi dla klientów z całej Polski.

Prywatnie jestem wielbicielką sportów, głównie siatkówki i tenisa.

Korzystanie z usług niezależnego eksperta finansowego jest bezpłatne na każdym etapie współpracy. Wynagrodzenie – zgodnie z ustawą – pokrywa bank, w którym zlecony zostanie kredyt.

W przypadku kredytu hipotecznego od 2 tygodni do 1,5 miesiąca, kredyt gotówkowy w ciągu jednego dnia.

Każdy kto szuka profesjonalnego wsparcia w zakresie inwestycji i kredytowania – zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorcy. Moja siedziba mieści się w Gdańsku, ale obsługuję klientów z całej Polski.

Pomagam w znalezieniu najkorzystniejszej oferty finansowania w banku, doradzam w zakresie zwiększania zdolności kredytowej, w wyborze ubezpieczenia na życie, programów emerytalnych czy inwestycji jednorazowych (np. program systematycznego oszczędzania).

Nie. Niezależny ekspert współpracuje z wieloma instytucjami finansowymi, dzięki czemu ma możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty dla swojego klienta.  

Nie, jest dokładnie taka sama. Klient korzystając z mojej pomocy oszczędza czas, bo ma wszystko dostępne w jednym miejscu.

Co myślą o mnie klienci