Joanna Onych – Kredyty hipoteczne, Gdańsk, Trójmiasto

Dlaczego warto współpracować z ekspertem finansowym?

Uzyskanie pożyczki lub kredytu często wiąże się z dużym stresem. Możesz go jednak w prosty sposób ograniczyć, korzystając z usług profesjonalnego doradcy. Dlaczego warto współpracować z ekspertem finansowym?

Uzyskujesz kredyt szyty na miarę

Ekspert finansowy dokładnie przeanalizuje Twoją sytuację życiową – zapyta o wysokość i źródła dochodów, zobowiązania czy posiadane aktywa. To pozwoli mu dopasować ofertę kredytu do Twoich potrzeb, nawet w przypadku specyficznych warunków, takich jak nietypowe źródła dochodów.

Oszczędzasz czas i pieniądze

W jednym miejscu uzyskujesz szczegółową analizę ofert kredytowych. Nie musisz już osobiście odwiedzać placówek bankowych i samodzielnie dokonywać skomplikowanych wyborów, obawiając się, że coś Ci umknie.

Ekspert finansowy zasygnalizuje, na co powinieneś zwrócić uwagę oraz czy korzystne jest dla Ciebie skorzystanie z bankowych produktów dodatkowych, np. karty kredytowej czy ubezpieczenia na życie.

Ekspert finansowy wypełni i skompletuje za Ciebie wszystkie dokumenty

Nie musisz już samemu kompletować dokumentów kredytowych. Zaświadczenia o zarobkach czy dokumenty dotyczące nieruchomości ekspert uzyska za Ciebie. Pomoże także przy wypełnieniu wniosków kredytowych i wyśle je do kilku banków jednocześnie – równocześnie procesując je, zapewniając bezpieczeństwo transakcji.

Ekspert odciąży Cię w kontakcie z bankiem i ułatwi z nim kontakt – zarówno przed, jak i po uruchomieniu kredytu. Ma także możliwość negocjacji warunków cenowych.

A co najważniejsze – profesjonalną pomoc eksperta uzyskasz bezpłatnie. Wystarczy zadzwonić bądź umówić spotkanie.